Krainová versus Koktová, díl druhý. Manželé si vyměnili názory! Kdo tu dělá ostudu a špiní prostor?

Simona Krainová 4

Autor: Pavel Krejčí

1. září 2023 11:20

Jako pingpongový míček z jedné na druhou stranu stolu si vyměňují názory dvě slavné české rodiny. Spouštěčem vyhrocené diskuze byl přestup Simony Krainové na platformu OnlyFans a následná reakce Ornelly Kotkové. Následně se do všeho zapojili i manželé obou dam. 

Krainová nedávno vstoupila na platformu plnou nahoty, což vzbudilo velké pozdvižení. Koktová se rozhodla to nenechat bez reakce. "Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze 'na chleba'… těch žen je tam z celého světa nespočet. Každopádně je tady otázka. Chtěla bych tam vidět svojí dceru? NE!" vzkázala.

"Moje sladká a nevinná holčička by se přece za pár šupů předplatného neukazovala kdejakému slizákovi za monitorem! Bože můj… jen ta představa!" pokračovala. "Moje děti budou moci o svý mámě kdekoliv a kdykoliv říct: Moje máma je milující, hodně svá, tvrdě pracující, snaživá, plná snů a nadějí… ale rozhodně ne na prodej," dodala.

Čtěte také

V tu chvíli ale vytřeštil oči modelčin manžel Karel Vágner, na jehož slova upozornil Blesk. "Tato nevkusná rodina, co tu špiní mediální prostor a dělá ostudu už 15 let, promluvila," odvázal se.

Když už se své ženy zastal jeden z mužů, musel to udělat i ten druhý, tedy Josef Kokta. "Vono nemůže být každej nóbl rodina, co tady nedělá ostudu a která 'nešpiní mediální prostor'… To mohou jen vyvolení," reagoval s nadhledem. 

Témata: Simona Krainová Ornella Koktová Josef Kokta Karel Vágner ml.