Kopřivová se vrátila k rozchodu: Prozradila detaily! Jak dlouho s Dubovickým vše tajili?

Veronika Kopřivová s Miroslavem Dubovickým 5

Autor: Pavel Krejčí

31. srpna 2023 15:00

Veronika Kopřivová se proslavila vztahem s Jaromírem Jágrem, ale hokejová legenda je i nadále bezdětná. Modelka si tak našla jiného partnera, s nímž má dceru Ellu. Vychovávat ji budou na střídačku, protože nedávno oznámili s Miroslavem Dubovickým rozchod. 

Kopřivová a Dubovický potvrdili rozchod zhruba v polovině srpna, přičemž prvně jmenovaná nechtěla zacházet do detailů. "Nehledejte u nás špínu a dramata, to se nikdy nedělo, nebyl a není v tom ani nikdo třetí. Je to prostě život a ten jde dál," konstatovala. Postupem času se ale rozhodla být otevřenější.

Modelka a podnikatelka potvrdila, že k rozpadu vztahu došlo už vloni. Veřejnost podle ní rozhodně nebylo nutné informovat. "Argumenty, že zásnuby sdílíme, ale rozchod tajíme, nebo, že jsi veřejně známá, vybrala sis, musíš s tím počítat, jsou ubohé a hloupé, že k tomu nemám víc co říct," poznamenala.

Čtěte také

Expartnerka Jaromíra Jágra odmítla, že by s Dubovickým něco předstírali. "S Mírou spolu nejsme už od loňského roku, jen jsme neměli potřebu to ventilovat. Jsou to citlivé věci," vysvětlila. Nicméně stále je lidé mohou zastihnout společně. "Někdy prostě trávíme dovolené nebo dny společně ve třech jako rodina," svěřila se.

Jak Kopřivová naznačila, domluva ohledně střídavé péče o dceru Ellu nebyla složitá. "Máme to od začátku nastavené, já čtyři dny, Míra tři dny a to dodržujeme. V případě, že je něco neodkladného nebo nějaká dovolená, tak to řešíme operativně," prozradila. 

Témata: Veronika Kopřivová Miroslav Dubovický