Simona Krainová šokovala fanoušky: Přestup na platformu plnou nahoty!

Simona Krainová 5

Autor: Pavel Krejčí

20. srpna 2023 14:40

Simona Krainová sice letos v únoru oslavila kulaté 50. narozeniny, o odvahu ale ani s přibývajícím věkem nepřichází. V sobotu to jasně demonstrovala oznámením pro své fanoušky na sociálních sítích. Co si pro ně přichystala? 

Krainovou sleduje na Instagramu téměř 430 tisíc uživatelů, kterým nepochybně neuniklo, že se na profilu občas objevují i odvážnější snímky. Však si modelka občas od některých lidí vyslechla ostrou kritiku.

O tomto víkendu zaskočila fanoušky, když oznámila, že se hodlá producírovat na platformě OnlyFans. "Pro odvážnější novou komunitu," vzkázala. Pokud znáte frekventované sociální sítě, jako jsou například Facebook či Twitter, tak vězte, že v tomto případě jde o platformu, kam by osoby mladší 18 let měly mít vstup zakázán.

Čtěte také

Co o platformě říká internetová Wikipedie?

"OnlyFans je služba s předplaceným obsahem se sídlem v Londýně. Tvůrci obsahu v ní mohou získat peníze od uživatelů – tzv. fans – fanoušků, kteří si předplatí jejich obsah. Služba je oblíbená v zábavním průmyslu pro dospělé, ale sdílí též obsah tvůrců jiných žánrů, jako například odborníků na fyzickou kondici, a ostatních, kteří publikují pravidelně online. Finanční prostředky získávají tvůrci obsahu od svých fanoušků měsíčně nebo formou drobných odměn či placení za zobrazení," stojí v textu na internetové encyklopedii. 

Témata: Simona Krainová