Ornella Koktová to nandala Krainové: Slizouni za monitorem? Bože můj, jen ta představa!

Ornella Koktová 6

Autor: Pavel Krejčí

29. srpna 2023 11:21

Přestup Simony Krainové na platformu plnou nahoty nadále budí reakce. Nejsou to zdaleka jen fanoušci modelky, kteří nechápou její rozhodnutí. Ozvala se například také Ornella Koktová, když dala jasně najevo, že by se k něčemu takovému nesnížila. 

Koktová na úvod poznamenala, že peníze jsou krásná věc. Rozhodně by pro ně ale neudělala cokoliv. "Snažím se být pokud možno tím nejlepším vzorem pro naše děti. Je to šíleně úmorný, složitý a stojí to trilion sil. Nicméně věřím, že se tohle všechno vrátí na tisíckrát," konstatovala.

"Proto jsem hrdá na to, že mé děti svojí mámu neuvidí nebo se nedoslechnou… že byla na OF," podotkla v evidentní narážce na Simonu Krainovou, která nedávno vstoupila na platformu OnlyFans

Čtěte také

"Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze 'na chleba'…těch žen je tam z celého světa nespočet. Každopádně je tady otázka. Chtěla bych tam vidět svojí dceru? NE! Moje sladká a nevinná holčička by se přece za pár šupů předplatného neukazovala kdejakému slizákovi za monitorem! Bože můj… jen ta představa!" povzdechla si Ornella.

Koktová zdůraznila, že její rodina je slušná, tradiční a ctí určité hodnoty. "A na tohle jsem taky patřičně hrdá a budu si za tím stát… protože moje děti budou moci o svý mámě kdekoliv a kdykoliv říct: Moje máma je milující, hodně svá, tvrdě pracující, snaživá, plná snů a nadějí… ale rozhodně ne na prodej," dodala. 

Témata: Ornella Koktová Simona Krainová