Agáta Hanychová další postavou hvězdných válek! Jak se vložila do sporu Krainová versus Koktová?

Agáta Hanychová 6

Autor: Pavel Krejčí

2. září 2023 16:00

Hvězdné války mezi Simonou Krainovou a Ornellou Koktovou, respektive jejich blízkými, už se rozšířily za hranice obou rodin. Svůj názor na věc totiž nabídla také Agáta Hanychová, která nikdy neváhala komentovat dění v českém šoubyznyse, pokud se jí někdo zeptá. 

A zeptal, konkrétně to byli její fanoušci. Zajímal je totiž pohled influencerky na dění kolem Simony Krainové, která nedávno vstoupila na platformu OnlyFans. Vzbudila tím pozdvižení a k jejím prominentním kritikům se zařadila Ornella Koktová, když modelčin krok označila za potupu. Sama by prý nesnesla představu, že se za monitorem skrývá kdejaký slizoun. 

Následně se spor rozhořel naplno, protože reagoval manžel Krainové. Karel Vágner mladší označil Koktovi za nevkusnou rodinou, která roky špiní mediální prostor a dělá ostudu. Josef Kokta si to nenechal líbit. "Vono nemůže být každej nóbl rodina, co tady nedělá ostudu a která 'nešpiní mediální prostor'… To mohou jen vyvolení," poznamenal.

Čtěte také

Obklopena slavnými je ve své rodině také Agáta Hanychová. Partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa se rozhodla rozebrat vzdělání obou dam, které stály na začátku sporu. 

"Viděla jsem, jak se Simča pustila do Štikovic rodiny," přiznala influencerka, moderátorka a někdejší modelka s tím, že zaznamenala dohody ohledně základního vzdělání. "Já vím, že Simona má jenom základku, ale Ornella nemá jen základku, ne? Ta má maturitu," konstatovala dcera herečky Veroniky Žilkové. 

Témata: Agáta Hanychová Simona Krainová Ornella Koktová