Rytíři Kladno Jaromíra Jágra jsou opět na dně, útočník se trefil

Ilustrační fotografie.

20. února 2023 9:20

Závěr hokejové extraligy slibuje ostrý boj o záchranu. Kladenští Rytíři se v uplynulém týdnu odlepili z posledního místa, po neděli na něj ovšem zase spadli. Stát se tak ovšem nemuselo.

Nedělní domácí zápas s Olomoucí se pro Středočechy nevyvíjel dobře, na začátku druhé třetiny prohrávali 0:2. Pak vykřesal gólem naději Jaromír Jágr, jenže Hanáci před druhou přestávkou opět odskočili na dvě branky.

Kladno ale ve třetí třetině předvedlo velký obrat z 1:3 na 4:3, vedení ale neudrželo. Hosté vyrovnali, dovedli zápas do prodloužení a v něm vstřelili rozhodující gól.

Rytíři jsou tak čtyři zápasy před koncem základní části opět poslední, na předposlední České Budějovice ale ztrácí jeden a na dvanáctý Litvínov dva body. Pro Jágrovy hochy tak ještě není nic ztraceno.

Témata: hokej Rytíři Kladno