Chcete zvládnout podzim s grácií, ale nejste si úplně jisti jak na to? Pak je tento praktický článek určen právě Vám!

1. Odpočinek. Právě v podzimním období díky změně počasí totiž nejčastěji přicházejí deprese a daleko intenzivněji než v jakémkoli jiném ročním období prožíváme smutek. Je proto potřeba, abychom si našli čas jen pro sebe, byli trochu sobečtí a dělali si radost. Tu si samozřejmě děláme po celý rok, ale právě teď k tomu máme opodstatnění a nebudeme vypadat jako až takoví sobci.

2. Zeleninové polévky. Právě v těchto lahodných a rychlých krémech se totiž nachází vitamíny nezbytné k tomu, aby naše tělo odráželo chřipku, rýmu a nejrůznější bacily. Proč právě polévky? Protože kdo by měl v takové zimě chuť na syrovou mrkev. Výhodou také je, že si náš kulinářský výtvor můžeme střelhbitě vyvěsit na náš instagram a jít s dobou, protože nejsme přece žádní zálesáci.

3. Dýně. Kdo se na podzim živí něčím jiným než dýní, by si měl okamžitě smazat veškeré své profily na sociálních sítích a vrátit se do hrobu.

4. Roztomilé zviřátko. Protože čím jiným se zahřát večer u romantické komedie, než právě chlupatým kamarádem, kterého navíc ještě ke všemu můžeme vyfotit a vyvěsit na instagram s dojemným hashtagem! Ideální jsou zdeformované miniaturní psí rasy se jmény po slavných osobnostech, o kterých nic nevíte. A pokud víte, jste staří.

5. Svetr. Čím větší, tím lepší. Ideálně tak obrovský, že když půjdeme do vedlejší místnosti, svetr bude zároveň ještě i v té první. Dámy mohou tento outfit doladit módními huculemi, které jsou na ven úplně k ničemu a pánové mocným knírem či rovnou dřevorubeckým plnovousem. A máme obraz jako z čítanky. Tedy z instagramu.

6. Knihu. Pokud totiž nechcete být na instagramu za blbce, musíte se sem tam vyfotit s knihou. A vůbec nevadí, že jste ji nikdy nečetli nebo že ji držíte obráceně. Ten záměr se počítá!

7. Víc dýní.

8. Halloween. Pokud jste si nevšimli, že Dušičky už neletí, tak už Vám zřejmě bylo 28 a jste staří. Amerika má všechno lepší, a tím pádem i svátky. Takže byste měli blesku rychle projet facebook a zjistit, kde se na konci října koná nejbližší halloweenská párty. U dam je zvykem převléknout se nejlépe za mrtvou prostitutku a rozverně tvrdit, že jste zombie barbie. U pánů je to celkem jedno, protože na ty se nikdo nekouká. Jste-li hipster, a tedy chodíte v maškarním po celý rok, halloween se Vám promíjí.

9. Fotka u okna. Nesmyslně oblečená dívka v kraťasech, teplých ponožkách a maxi svetru sedí na okenní římse, popíjí kakao s marshmallows a zasněně sleduje padající listí za oknem. Je Vám tento obraz povědomý? Jistě, je jich totiž plný instagram. Je úplně jedno, že má dívka v hrníčku místo kakaa bourbon a místo padajícího listí sleduje z tepla domova hromadnou automobilovou srážku dole na ulici. I kdyby doma hořelo, first – let me take a selfie!

10. Hřešte proteinově. Ani nám nezkoušejte říct, že snad jíte obyčejné palačinky z mouky a mléka! Zaprvé, takhle se dělaly palačinky ve středověku a zadruhé – jíst mouku je vražda a sebevražda. Takže si laskavě nakupte na netu proteiny v prášku, ze kterých uděláte všechno. Palačinky, lívance, zdravý chléb, omítku, apod. Jo a chia semínka pro všechny!

Témata:

Podzim | Lidé | ženy | stars24.cz

Vstoupit do diskuse