Tohle už jí nikdo nevezme! Iva Kubelková dosáhla ve StarDance jako první na 30 bodů

Iva Kubelková a Martin Prágr 3

Autor: Pavel Krejčí

12. listopadu 2023 13:52

Iva Kubelková byla největší hvězdou sobotního večera StarDance, o tom nemůže být pochyb. V probíhající dvanácté řadě se totiž stala první celebritou, která získala od poroty plný počet bodů. Není proto divu, že v soutěži pokračuje. 

Moderátorka Iva Kubelková a její taneční partner Martin Prágr včera nastoupili jako šestí, tedy předposlední. Tentokrát jim byla souzena samba, v jejímž úvodu modelka odhodila zástěru. Tanec byl podle porotce Zdeňka Chlopčíka excelentní, což se odrazilo na známkách. Byl z toho plný počet 30 bodů.

Šlo tak o nejlepší výkon večera, v jehož závěru opustili letošní StarDance zpěvačka Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti, jejichž "maďarská" samba byla přece jen o něco horší. Rozdíl činil sedm bodů.

Čtěte také

Kubelková tak dala za pravdu vlastním slovům, že Prágr je dobrým učitelem tance. V nedávném rozhovoru pro novinky.cz uvedla, že si sedli hned od prvního okamžiku.

"Je výhoda, že Martin tam už je potřetí, ví, jak přenosy a příprava na ně probíhají. Je profesionál, umí učit, umí naporcovat, co všechno se ještě musím naučit, aniž by mě to deprimovalo a bralo chuť," nechala se slyšet. 

Témata: Iva Kubelková StarDance