Exoticky laděná StarDance je za námi. Kubelková měla třicítku, končí zpěvačka Mašková

Sedm zbývajících párů dvanácté řady StarDance.

Autor: Jan Hrabě

11. listopadu 2023 20:35 | Aktualizováno: 11. listopadu 2023 21:59

Letošní StarDance pokračovala pátým soutěžním večerem, v jehož závěru opustil soutěž čtvrtý hvězdný pár. Jsou jím zpěvačka Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti. Probíhající řada taneční show, kterou vysílá Česká televize, vyvrcholí 16. prosince. 

Dvanáctou řadu StarDance do dneška opustili herec David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná, jeho kolegyně Ivana Chýlková a dřívější porotce Jan Tománek a před týdnem zpěvák a muzikant Richard Krajčo a jeho slovenská taneční partnerka Dominika Rošková. 

Sobotní večer odstartovali herečka Darija Pavlovičová a někdejší vítěz soutěže Dominik Vodička se svou sambou v tureckých rytmech. Od poroty zaznělo, že šlo o dobré číslo a skvělý výkon, který byl ohodnocen 26 z 30 možných bodů.

Jako druzí zatančili cukrář Josef Maršálek a bývalá vítězka Adriana Mašková, kteří vystoupili s italsky laděnou cha-chou. Oči porotců viděly technické nedostatky a pomalé nohy, výsledkem bylo pouhých 18 bodů.

Třetím párem na parketu byli herec Marek Adamczyk a tanečnice Lenka Nora Návorková a střihli si valčík na píseň zpívanou v mandarinštině. Chlopčíkovi chyběla plynulost tance, ačkoliv pochválil držení. 

O čtvrté sobotní vystoupení se postarali zpěvačka Tereza Mašková a její taneční partner Daniel Kecskeméti, šlo o maďarskou sambu. Energie bylo podle slovního hodnocení nedostatek, pár si vysloužil 23 bodů. 

Pátou dvojicí v pořadí byli snowboardová závodnice Eva Adamczyková a tanečník Jakub Mazúch, kteří si pro diváky v hledišti u obrazovek nastudovali korejskou cha-chu. Porota opět chválila strhující show a udělila 27 bodů. 

Následovala moderátorka Iva Kubelková s tanečním partnerem Martinem Prágrem, jimž byla tentokrát souzena samba, v jejímž úvodu modelka odhodila zástěru. Tanec byl podle Chlopčíka excelentní, což se odrazilo na známkách. Plný počet 30 bodů.

Večer uzavřeli kajakář Vavřinec Hradilek a tanečnice Kateřina Bartuněk Hrstková valčíkem s překrásnou, ale komplikovanou choreografií. Kritika byla značná, od poroty se sedmá dvojice dočkala 24 bodů. 

Na závěr přišlo nepopulární vyřazování, které odnesli koncem v soutěži zpěvačka Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti.

O titul krále a královny tanečního parketu před dnešním večerem stále usilovalo sedm párů. Pekař Josef Maršálek jej utvořil s Adrianou Maškovou. Olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokouší rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) tančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk zase s Lenkou Norou Návorkovou. Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provádí televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojila síly s Danielem Kecskemétim.

Témata: StarDance Česká televize