Soukup a Hanychová neprotestovali: Tohle se v rodině dědí z generace na generaci!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 4

Autor: Pavel Krejčí

1. září 2023 8:38

Kolem Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové je v posledních dnech pořádně rušno. Vědomá si toho musí být i Veronika Žilková, ačkoliv to nedává najevo. Každopádně se stará o to, aby si hvězdná dvojice mohla také chvílemi ulevit. Vnučku Rozárku vzala na projížďku. 

Jen si to zrekapitulujme: nejprve se rozšířily zvěsti o údajném rozchodu slavného páru, protože ze španělského letoviska Marbella se do Česka každý vracel po vlastní ose; k tomu všemu číhala na Soukupa policejní zásahová jednotka, údajně kvůli anonymnímu udání. 

Čtěte také

Influencerka a mediální magnát zákonitě musí mít těchto událostí plnou hlavu, nejspíš i z toho důvodu přispěchala na pomoc Veronika Žilková, maminka Agáty Hanychové. Ujala se nejmladšího vnoučete a vyrazila s ním na projížďku v kočárku.

Svým sledujícím na sociální síti při té příležitosti prozradila, co se v rodině dědí z generace na generaci. "To je nejvíc! Další generace si hraje se stejnými medvídky na kočár. Po Vincentovi, Kordulce, Kryšpovi a Mie medvídky zdědila Róza," poznamenala na instagramu.

Pro kontext se sluší dodat, že v prvních dvou případech jde ještě o potomky samotné herečky. Až další tři jména patří jejím vnoučatům, která přivedla na svět Hanychová. 

Témata: Veronika Žilková Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová