"Neuvěřitelný, co se může stát." Šokovaný Soukup v křížku se zákonem? Čekala na něj policejní zásahovka!

Jaromír Soukup

Autor: Pavel Krejčí

31. srpna 2023 8:37

Zvěsti o údajném rozchodu s Agátou Hanychovou jsou malichernost proti tomu, co se Jaromíru Soukupovi podle jeho slov přihodilo v úterý večer. Údajně na něj vyrukovala policejní zásahová jednotka. 

O závažnosti sdělení ve videu vypovídal už doprovodný text. "Mne nikdo nezastraší. Někdo mi chtěl naznačit, že mám mlčet. Takhle si tu žijeme... Neuvěřitelné. Jsem svobodný člověk ve svobodné zemi. Alespoň doufám. Když se někdo u nás nebojí, tak prostě bude mít problémy," napsal Soukup. Na záběrech pořízených v autě pak detailně popisuje, co se mu stalo.

"Včera se mi stala taková věc," spustil na videu, které zveřejnil ve středu. "O mně je známo, že drogy zásadně nesnáším. Já jsem nikdy v životě žádnou drogu nevzal. Nikdy. A nevezmu. A poslouchejte, co se stalo," navnadil sledující.

Mediální magnát byl na cestě domů, a jak nezapomněl připomenout, toho dne byla média plná spekulací o jeho údajném rozchodu s Hanychovou. "Asi 500 metrů před mým bydlištěm na mě houkne policejní auto, ať zastavím," popsal.

Čtěte také

Moderátor mnoha pořadů tvrdí, že na místě byla připravená zásahová jednotka. "Z dodávky vyskákali čtyři plně ozbrojení policisté, ať odstoupím od vozu, legitimuji se, a jestli jsem ochotný se podvolit testu na drogy a alkohol," svěřil se.

Soukup chtěl pochopitelně znát důvod zásahu proti své osobě. "Oni mi řekli, že přišlo anonymní udání na linku 158, že jsem pod vlivem drog a asi je převážím. To je důvod, proč zasahovalo šest policistů v 9 hodin večer," podotkl.

"Samozřejmě, že všechny testy byly negativní. Alkohol jsem nepil, drogy zásadně odmítám. Policisté se sebrali a odjeli. Ti kluci, co zasahovali, se chovali korektně. Je ale neuvěřitelné, že na mě vystartuje zásahová jednotka s nějakými drogami na základě anonymního udání," pokračoval miliardář.

Soukup je přesvědčený, že cílem byla diskreditace jeho osoby. "Co všechno se může v tomhle státě stát, to je neuvěřitelný. Stát zcela evidentně není schopen poskytnout ochranu," uzavřel celou věc pro tuto chvíli. Zároveň ale pohrozil dalšími kroky, včetně trestního oznámení. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)