"Jsem hotovej, mám husí kůži." Ztracený řešil podvodníka, ze kterého se vyklubal trestanec!

Marek Ztracený 4

Autor: Pavel Krejčí

31. srpna 2023 16:20

Marek Ztracený sbírá jeden úspěch za druhým. Několikrát vyprodal fotbalový stadion, kraloval ve Slavíkovi. Není divu, že se na jeho popularitě chce leckdo přivodit. Identita posledního podvodníka ale šokovala nejen zpěváka, ale i jeho věrné fanoušky. 

Ztracený nahrál na instagramový profil video, v jehož úvodu informuje, že se rozhořela jedna kauza týkající se jeho osoby. "Řešíme něco, co považuji za nutné vám o tom říct a možná vás i trochu varovat," přiznal. 

"Tenhle příběh začal nedávno, kdy mladá začínající zpěvačka zavolala mojí manažerce a chtěla si ověřit, jestli skutečně mám i manažera. Nemám," zdůraznil Slavík. Popsal, že nějaký muž se vydával za člena jeho doprovodného týmu a kontaktoval zmíněnou zpěvačku.

Ženě měl napovídat, že si ji hitmaker vybral do svého muzikálu na Slovensku a hodlá z ní udělat hvězdu, kterou budou hrát rádia. "A že chci, aby přijela na konkurs na Slovensko," pokračoval zpěvák. "Prostě ji normálně chtěl vylákat," vysvětlil vzápětí. 

Čtěte také

Do této chvíle si Ztracený mohl klidně myslet, že jde jen o nepovedený vtípek. Pak ale vyšly najevo šokující skutečnosti. "Ale dneska, mám úplně husí kůži, když o tom mluvím, jsem si přečetl v médiích, že tenhle člověk, který té mladé holce psal, seděl patnáct let za vraždu. Normálně mě polilo horko, jsem z toho úplně hotovej," svěřil se Ztracený.

"Považoval jsem za nutné nahrát tohle video a apelovat na všechny, aby na sebe byli opatrní, protože tohle už je za hranou. Možná by se nestalo nic, možná taky jo. Mě to prostě děsí," dodal. 

Témata: Marek Ztracený