Nela Slováková se opřela do Perryho (†54): Slaboch a sobec největšího kalibru!

Nela Slováková 5

Autor: Pavel Krejčí

29. října 2023 15:33

I Češi a Slováci vzhledem k popularitě seriálu Přátelé oplakávají náhlou smrt Matthewa Perryho. Nela Slováková nikoliv. Kráska, která před lety zvítězila v reality show Hotel Paradise, se do herce pořádně opřela. 

Slováková dala svými slovy jasně najevo, co si myslí, tedy že Perry si za předčasné úmrtí v pouhých 54 letech může sám. Fanoušci Přátel jí to pochopitelně nemohou odpustit.

"Všechny věci se dají řešit. Závislosti, užívání léků apod. Jen slaboši je řešit neumějí / nechtějí. Proto ani nevím, jestli mi je líto, že se opilý utopil ve vířivce. Pro své rodiče přichystal na jejich stará kolena krásný dárek. Sobeckost největšího kalibru! Pardon," podělila se na sociální síti o svůj názor.

Čtěte také

Perry se měl utopit ve své rezidenci v kalifornském Los Angeles, uvedly Los Angeles Times s odkazem na zdroje z bezpečnostních složek. Mluvčí losangeleských hasičů Brian Humphrey řekl CNN, že sedm minut po 16. hodině došlo k tísňovému volání ohledně záchrany z vody. Policie aktuálně vyšetřuje smrt populárního herce, cizí zavinění zatím vylučuje.

Perryho velká herecká kariéra začala v druhé půlce 80. let. Průlom nastal s kultovním seriálem Přátelé, který se vysílal mezi lety 1994 až 2004. Konkrétně ztvárnil Chandlera Binga, který proslul především svými sarkastickými poznámkami. Některé hlášky tak zlidověly. K dalším úspěšným počinům patří například film Můj soused zabiják, ve kterém si zahrál s legendárním akčním hercem Brucem Willisem.

Loni vyšly memoáry, v nichž Perry popsal svůj opakující se boj se závislostmi. V ohrožení života se kvůli nim ocitl již v 49 letech, kdy mu prasklo tlusté střevo. Herec byl dva týdny v kómatu a lékaři mu dávali jen dvouprocentní šanci na přežití.

Témata: Nela Slováková Matthew Perry