Lucie Vondráčková jde z role do role: Ulicí to nekončí! Kde se na ni můžeme těšit?

Lucie Vondráčková 4

Autor: Pavel Krejčí

16. srpna 2023 13:25

Když se vrátila z Kanady, nejprve se v Česku rozkoukávala. Teď do toho však Lucie Vondráčková šlape naplno a přijímá jednu roli za druhou. Už se na ní těší diváci nekonečného televizního seriálu Ulice, jenže to není všechno. 

Jak jsme vás informovali, Vondráčková si v Ulici zahraje učitelku, čímž si splní dávný sen. "Velmi mi to vyhovuje, protože jsem vždycky chtěla být učitelkou, než mi do toho vplulo herectví a překazilo mi to," svěřila se v rozhlasovém pořadu Blízká setkání.

Sociální sítě ale odhalily, že přijala i další roli, tentokrát pohádkovou v nové adaptaci Princezny na hrášku. "V naší pohádce hraje Trdlo. Je kuchařův pomocník. Hodně se v pohádce zpívá a tak i Trdlo uslyšíme mnohokrát zpívat," uvedli tvůrci na instagramu.

Čtěte také

Ti nezapomněli připomenout, že k dětem má populární herečka a zpěvačka skrz tvorbu blízko. Začínala s pořady pro ně, zahrála si i v jim určených filmech. 

Především je ale sama Vondráčková dvojnásobnou maminkou, oba syny má s bývalým manželem Tomášem Plekancem. Právě kvůli známému hokejistovi na nějaký čas dala svou vlastní profesní dráhu na vedlejší kolej a v Kanadě se věnovala především budování rodinného zázemí. 

Témata: Lucie Vondráčková