Lucie Vondráčková v nekonečném seriálu? Je to prý splněný sen!

Lucie Vondráčková 4

Autor: Pavel Krejčí

3. srpna 2023 16:59

Lucie Vondráčková se už brzy bude objevovat svým fanouškům na očích téměř každý den, protože s televizí Nova přichystala opravdu velkolepý návrat na televizní obrazovky. Ačkoliv role v nekonečných seriálech většinou nepatří k těm vytouženým, v jejím případě jde z jednoho důvodu o splněný sen. 

Jak jsme vás informovali v polovině července, Vondráčková kývla na nabídku Novy a objeví se v pokračování nekonečného seriálu Ulice, který mohou televizní diváci sledovat nepřetržitě od roku 2005. V životě populární herečky a zpěvačky se toho od té doby stalo spoustu.

Především se dala dohromady, provdala a po několika letech rozešla a následně rozvedla s hokejistou Tomášem Plekancem, s nímž má dva syny. Chlapci postupně dospívají a nositelka slavného příjmení má více času na pracovní povinnosti.

V Ulici si tak nyní plní sen, protože hraje učitelku, kterou označila za progresivní. "Velmi mi to vyhovuje, protože jsem vždycky chtěla být učitelkou, než mi do toho vplulo herectví a překazilo mi to," svěřila se v rozhlasovém pořadu Blízká setkání.

"Teď mám tuto možnost, ale mám problémy s Magdou, což je ředitelka školy. Ona je taková opatrná a já vždycky přijdu s nápadem, do kterého mi ona zasáhne," navnadila Vondráčková fanoušky.

Témata: Lucie Vondráčková seriál Ulice