Soukup už se musel ozvat: Každý den něco o mně! Má Agáta bodyguardy?

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 5

Autor: Pavel Krejčí

15. srpna 2023 10:00

Zdánlivě až absurdní tvrzení o Jaromíru Soukupovi a jeho partnerce Agátě Hanychové donutili moderátora a miliardáře k reakci. Dokonce se totiž objevily zvěsti, že dceru herečky Veroniky Žilkové střeží bodyguardi. Soukup dal svou odpovědí dostatečně najevo, kde je pravda.

Soukup je sám zvyklý kritizovat jiné, ať už na televizní obrazovce nebo na sociálních sítích. Například začátkem letních prázdnin se hned dvakrát opřel do záležitostí souvisejících s karlovarským filmovým festivalem, který se tou dobou konal.

Kritice ale samozřejmě občas čelí také on sám, přičemž v uplynulých dnech mu již došla trpělivost s jedním z tuzemských médií. "Je tam skoro každý den něco o mně," konstatoval na instagramu, kde se rozhodl reagovat na některá nařčení.

Čtěte také

"Takže takhle: televize nemá vlastní vytápění, jsme připojeni na dálkové vytápění a o topné sezóně nerozhodujeme. Toaleťák mívají vedle v Lidlu, osobně budu kontrolovat všechny hajzlíky a kdyžtak tam skočím," poznamenal s notnou dávkou ironie.

Bez reakce pak nenechal ani tvrzení, že jeho partnerku Agátu Hanychovou, se kterou má několikaměsíční dceru Rozárku, hlídají osobní strážci. "Má 9 bodyguardů. Někdy 13," reagoval Soukup v nadsázce. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová