Jaromír Soukup a Agáta Hanychová terčem frustrace? Je to ubohé, udeřil magnát!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

28. srpna 2023 11:51

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová musí v poslední době odrážet nejrůznější útoky a spekulace. Naposledy se zvěsti týkaly jejich údajného rozchodu. Miliardáři zároveň hodně hnula žlučí stížnost bývalé zaměstnankyně v médiích. Soukup ostře vystoupil na obranu svou i své partnerky. 

Rozchod totiž zatím nikdo z nich nepotvrdil, takže o Soukupovi a Hanychové stále můžeme referovat jako o partnerech. Moderátor mnoha televizních pořadů se ostatně své milé zastal, když výpad bývalé zaměstnankyně směřoval i vůči dceři herečky Veroniky Žilkové.

"Zaprvé Agáta žádného bodyguarda nemá, to je její asistent Pepa, kterého si platí sama a měla ho dávno předtím, než jsme se poznali," zdůraznil miliardář v rozhovoru pro týdeník Sedmička. "Zadruhé je zcela ubohé vybíjet si frustraci z vlastní neschopnosti na Agátě," pokračoval.

Čtěte také

Soukup se kvůli údajným bodyguardům - a nejenom kvůli nim - rozohnil už před časem. "Takže takhle: televize nemá vlastní vytápění, jsme připojeni na dálkové vytápění a o topné sezóně nerozhodujeme. Toaleťák mívají vedle v Lidlu, osobně budu kontrolovat všechny hajzlíky a kdyžtak tam skočím," poznamenal s notnou dávkou ironie.

Podobně podrážděně okomentoval i zvěsti o osobních strážcích Hanychové. "Má 9 bodyguardů. Někdy 13," reagoval mediální magnát v nadsázce. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)