Jaromír Soukup a Agáta Hanychová SE ROZEŠLI? Internet bourají nové spekulace!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 6

Autor: Libor Frýdl

26. srpna 2023 20:41

Světem celebrit hýbe nová kauza, která se po dlouhé době opět týká Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové. Spekuluje se o tom, že se partneři dost možná hodně pohádali či dokonce možná i rozešli!

Web expres.cz upozornil na to, že se Hanychová a Soukup vrátili ze skoro dvouměsíční dovolené ve španělské Marbelle každý sám. Na letišti ji pak vyzvedla Veronika Žilková a doprovázel ji manažer Josef Koudelka.

Co za tím stálo není zřejmé, okamžitě se ale vyrojily spekulace o možné hádce či dokonce rozchodu.

"Aktuálně se starám o svoje nemocné děti, nic takového teď řešit nebudu," řekl serveru modelka, a odpověď mediálního magnáta se prý nesla v podobném duchu.

Čtěte také

Je ale vše opravdu v pořádku, když podle extra.cz Soukup Hanychovou s dětmi nepřijel vyzvednout ani v noci na letiště?

"Agáta s Jaromírem se ve Španělsku strašně pohádali. Proběhla tam šílená scéna, kdy se Soukup sebral a vrátil se do Česka o několik dní dřív," sdělil redakci zdroj. 

Původně přitom měli partneři zřejmě přiletět spolu, Hanyhová si ale letenku údajně přebookovala. Důvod nesdělila a je dost možné, že zatím je například jen neodkladná práce, kvůli které se Soukup musel vrátit dříve.

Pak je ale podivné, že se nevrátila s ním, když ve španělské Marbelle Hanychová strávila prakticky celé léto a už nedávno na sociálních sítích naznačovala, že se tam docela nudí.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová