Iva Kubelková už to mohla mít ve StarDance za sebou? Velké přiznání!

Iva Kubelková zahájila trénování na StarDance. 5

Autor: Pavel Krejčí

31. října 2023 8:49

Jednou z hvězd probíhající dvanácté řady StarDance je moderátorka a modelka Iva Kubelková. V televizní taneční show už to mohla mít dávno za sebou. A řeč rozhodně není o probíhající sérii. 

Letos se zatím vyřazovalo dvakrát. Nejprve to odnesl herec David Prachař, v neděli se s parketem rozloučila jeho kolegyně Ivana Chýlková. Kubelková má za sebou třetí soutěžní tanec a může se těšit na čtvrtý.

O uplynulém víkendu si s tanečním partnerem Martinem Prágrem zatančili jive, který nebyl úplně špatně ohodnocen. Pár obdržel 21 bodů. Porotcům vadila především nejistota, která se střídala s dobrým a sebejistým tancem.

Čtěte také

Modelka a moderátorka nicméně přiznala, že účast v populární show StarDance už mohla mít dávno za sebou. "Vtipné je, že první nabídku do StarDance jsem dostala, když se připravoval úplně první ročník," svěřila se v rozhovoru pro novinky.cz.

"Tenkrát z toho sešlo a po sedmnácti letech přišla další nabídka. Byli jsme zrovna na dovolené v Řecku. Když jsem řekla, proč mi volají, celá rodina to považovala za výborný nápad a o nějakém váhání nechtěla slyšet," dodala Kubelková. 

Témata: Iva Kubelková