Eva Adamczyková se stává favoritkou StarDance: 29 bodů a nejlepší kurzy!

Eva Adamczyková 3

Autor: Pavel Krejčí

30. října 2023 8:49

Tři večery má za sebou probíhající dvanáctá řada StarDance, ten poslední se netradičně uskutečnil až v neděli. Se show se v jeho závěru rozloučila herečka Ivana Chýlková. Jak soutěž opouštějí někteří soutěžící, rýsují se nám také favorité. 

Marek Eben a Tereza Kostková se netradičně přihlásili na obrazovkách až v neděli, protože sobotní večer patřil na obrazovkách ČT předávání státních vyznamenání. Jedno si vysloužil například otec moderátorky, herec Petr Kostka.

Na konci StarDance si zase někdo odnese titul krále a královny tanečního parketu. Našlápnuto má snowboardová olympijská vítězka Eva Adamczyková. S Jakubem Mazúchem včera zatančili rumbu, podle poroty zatím nejlepší tanec letošní řady. Dostali 29 z 30 možných bodů. 

Čtěte také

Sportovkyně už zaujímá roli favoritky i podle kurzů sázkových kanceláří. Pohybují se totiž kolem 2:1. Jako největší soupeř se profilují zpěvák a muzikant Richard Krajčo či Evin manžel Marek Adamczyk.

Kromě nich zůstávají ve hře modelka a moderátorka Iva Kubelková, herečka Darija Pavlovičová, kajakář Vavřinec Hradilek, zpěvačka Tereza Mašková a cukrář Josef Maršálek. 

Témata: Eva Adamczyková (dříve Samková) StarDance