Iva Kubelková prozradila, co přinese příští díl StarDance!

Iva Kubelková zachytila všechny zbývající páry StarDance.

Autor: Pavel Krejčí

13. listopadu 2023 13:50

Televizní diváci ještě vstřebávají výsledek dalšího pokračování StarDance z uplynulého víkendu. Už se ale dozvídají, na co se mohou těšit příště. Prozradila to nejlepší tanečnice sobotního večera Iva Kubelková. 

Kubelková a Prágr si vysloužili za svou sambu od poroty 30 ze 30 možných bodů. Moderátorka byla už v neděli zpátky na parketu. A nebyla sama, do příprav se totiž pustilo i pět ostatních párů, které pokračují ve StarDance.

"Tak my vás zdravíme z nácviku společného tance, neboli, čeká nás v sobotu kromě našich tanců i tzv. souboj týmů," napsala modelka k fotografii na instagramu. "Ale řeknu vám, tým jsme stejně jenom jeden," poznamenala.

Čtěte také

"Tým hrdinů a dobrodruhů, kteří se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny a jít takzvaně s kůží na trh. Já děkuji všem, kteří se na nás dívají a ať už fandíte komukoliv, jsem ráda, že jste každou sobotu s námi," dodala Kubelková.

O titul krále a královny tanečního parketu nadále usiluje šest párů. Pekař Josef Maršálek jej utvořil s Adrianou Maškovou. Olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokouší rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) tančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk zase s Lenkou Norou Návorkovou. Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provádí televizním parketem Dominik Vodička. 

Témata: Iva Kubelková StarDance