Tereza Kostková umí překvapit i po letech: Překvapivá volba ostrých slov ve StarDance!

Marek Eben a Tereza Kostková 4

Autor: Pavel Krejčí

12. listopadu 2023 17:37

Sobotní soutěžní večery ve StarDance přinášejí dramatické chvíle, protože v závěru se vždy rozhoduje o tom, kdo soutěž opustí. Nevděčný úkol oznámit některému z párů, že končí, mají na starosti Marek Eben a Tereza Kostková. Sympatická herečka včera diváky pořádně zaskočila svým slovníkem.

Vyřazování totiž přineslo zajímavý moment, kdy si křehčí půlka moderátorské dvojice neodpustila ostřejší výraz. Upozornila totiž, že by mohla začít příjmením, které se vyskytovalo v obou zbývajících párech na parketu. Zůstávali na něm totiž zpěvačka Tereza Mašková a tanečnice Adriana Mašková.

"Mohla bych začít příjmením, ale taková sv*ně fakt nejsem," řekla Kostková v přímém televizním přenosu a jistě zaskočila mnoho diváků. Nakonec jim sdělila, že s dvanáctou řadou StarDance se loučí zpěvačka Mašková.

Čtěte také

O titul krále a královny tanečního parketu nadále usiluje šest párů. Pekař Josef Maršálek jej utvořil s Adrianou Maškovou. Olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokouší rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) tančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk zase s Lenkou Norou Návorkovou. Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provádí televizním parketem Dominik Vodička. 

Témata: StarDance Tereza Kostková