Iva Kubelková o první zkušenosti se StarDance: Je to fakt jízda!

Iva Kubelková a Martin Prágr 5

Autor: Pavel Krejčí

17. října 2023 10:13

StarDance bude až do konce roku jedním z velkých témat, přičemž také Iva Kubelková bude doufat, že se jí taneční show bude týkat co nejdéle. Na úvod ukázala, že potenciál má velice dobrý. Jak hodnotila svůj výkon? 

O víkendu začala nová řada StarDance. Jako čtvrtí vyrazili z bloků modelka a moderátorka Iva Kubelková a její taneční partner Martin Prágr, kterého diváci rovněž znají z předchozích řad. V záři reflektorů si vyzkoušeli cha-chu. A velmi povedenou, vyústěním bylo 20 bodů a suverénní průběžné vedení, o které nakonec přišli. 

Jedna z tančících hvězd si z toho však velkou hlavu nedělala. "Ani nevíte, jakou máme radost, že se vám to líbilo. Řeknu vám, je to fakt jízda adrenalinu a stresu zároveň, ale na konci toho všeho jste vždycky vy, tak díky díky," napsala na instagramu.

Čtěte také

Kráska pochopitelně nemohla vynechat pochvalu pro tanečníka. "Moc děkuji Martinovi za jeho trpělivost a klaním se před jeho pokorou, se kterou se přizpůsobil při vystoupení před milionem a půl diváků mé taneční úrovni," konstatovala.

Kubelková na závěr připomněla, že příště se už bude vyřazovat. Zřejmě chtěla popostrčit fanoušky k hlasování. "Příští týden se na vás budeme opět těšit, už ale půjde trochu do tuhého," dodala. 

Témata: Iva Kubelková StarDance