Ivana Chýlková ve StarDance: Kdo jí chce pomoci se dostat co nejdál?

Jan Tománek a Ivana Chýlková

Autor: Pavel Krejčí

15. října 2023 15:58

Dvanácté řady StarDance se účastní hned několik herců, nechybí mezi nimi Ivana Chýlková. Z hlediště ji podporoval Jan Kraus, fanoušky však má i u televizních obrazovek. 

V sobotu proběhl úvodní přímý přenos. Jako druhá oblékla taneční střevíce Ivana Chýlková s tanečním partnerem, jehož diváci v posledních řadách vídali mezi porotci. Jde o Jana Tománka. Poprvé si střihli waltz, za který inkasovali 14 bodů.

Vyřazovat se bude až za týden, kdy se bude počítat každý hlas. Pomoci s jejich ziskem se pokusí i Monika Absolonová, kolegyně a dobrá kamarádka Chýlková. Avizovala to na sociální síti.

Čtěte také

Podle zpěvačky musela herečka ve StarDance vystoupit ze své komfortní zóny. "Navíc nemá sociální sítě, takže vám nemůže nic vzkázat, ukázat, upozornit na sebe. Tak mi dovolte, abych to udělala za ni já," napsala na instagramu. 

"Myslím si, že bude skvělá, a vlastně bych byla ráda, abyste ji stejně jako já drželi pěsti a posílali hlasy. Moc děkuju a doufám, že moji prosbu vyslyšíte. Protože jsou s Honzou Tománkem prostě báječní. Věřte mi, byla jsem se podívat na tréninku," vzkázala Absolonová fanouškům. 

Témata: Ivana Chýlková StarDance