Dara Rolins vyprodala už dvě O2 areny! Kdo o jejím úspěchu nepochyboval?

Dara Rolins 5

Autor: Pavel Krejčí

10. října 2023 9:55

Dřív byla O2 arena pro zahraniční hvězdy a ty největší československé, stále častěji si ale na největší tuzemskou halu troufají i další. Aby také ne, když se jim ji daří vyprodat. Dara Rolins naplnila arénu i podruhé a přidává třetí koncert. 

Rolins loni v prosinci oslavila kulaté padesátiny a nadělila si k nim první velkou koncertní show, která už proběhla. Navzdory tomu, že slavnou Slovenku jen krátce před nástupem na pódium postihly velké zdravotní problémy.

V závislosti na úspěchu prvního koncertu se zpěvačka rozhodla ve spolupráci s moderátorem Leošem Marešem, který jí pomáhá s organizací, přidat další termín. I ten se jejím fanouškům podařilo vyprodat.

Čtěte také

"Jsem ještě stále beze slov, dojatá. Nevěřím," svěřila se popová diva v pondělí na instagramu. Na prodání všech lístků stačilo 19 minut. Již včera tak byla oznámena třetí O2 arena.

Jak Rolins prozradila, její dcera Lola o vyprodání druhého termínu nepochybovala. "Prý 'klid, mami, ten hype, co byl po první show? To vyprodáš zas, neboj'. Tak jsi měla víc než pravdu," konstatovala. 

Témata: Dara Rolins