Šokující přiznání Dary Rolins: Hodinu před největším koncertem v životě skončila v péči lékařů!

Dara Rolins má rovnátka. 5

Autor: Libor Frýdl

26. září 2023 19:15

Dara Rolins má za sebou těžké období. Podle serveru topky.sk dokonce bojovala o svůj holý život a musela jí být přivolána záchranka. 

Dara Rolins prožívala před nejdůležitější událostí v jejím životě těžké chvíle. V lednu letošního roku odehrála obrovský koncert ve vyprodané O2 aréně, který sice dopadl nad její očekávání, to co se dělo na pozadí už ale ví málokdo.

Zpěvačka totiž přiznala, se těsně před koncertem začala dusit. "Hodinu před koncertem se mohl koncert zrušit. Já jsem seděla v šatně a po generálce jsem cítila, že mám unavené hrdlo," uvedla.

Dvorní fotografka Petra Ficová jí nabídla přírodní sprej do krku, po něm ale Dara začala neskutečně kašlat a nemohla se nadechnout.

"Tohle trvalo deset minut vkusu. Po deseti minutách jsem jen cítila, že se pohyb v šatně začíná zhušťovat, chodili tam noví lidé, kteří se chodili přesvědčit, jestli to je opravdu pravda, že Dara se dusí," prozradila.

Nakonec musela zachovat záchranka. "Dorazila záchranka, přesunuli mě do záchranky, infuze, dorazila další doktorka, která byla specialistka na dýchací cesty. Já jsem vstávala, že musím jít, protože za hodinu mi začíná koncert a ona mě držela s rukou na hrudi, že ona rozhodne, jestli vůbec nějaký koncert bude," šokuje Dara.

V sanitce s ní byl i Leoš Mareš, který měl celý koncert na starosti. Bál se ale, že se nakonec neuskuteční. "Celá ta věc trvala dobrých 40 minut. Nadechla jsem se poté, co mi infuze zabrala," svěřila se.

Nakonec se zjistilo že ve spreji byl propolis, který jí vyvolal vážnou alergickou reakci. 

Témata: Dara Rolins