Dara Rolins: "Vězněm" v Dubaji! Proč ji tam Pavel Nedvěd nechal?

Dara Rolins 4

Autor: Pavel Krejčí

23. dubna 2024 15:33

Dubaj během minulého týdne překvapilo nevídaně extrémní počasí, které zaskočilo i tou dobou přítomnou Daru Rolins. Zpěvačka přiznala, že zrovna plánovala cestu pryč z Emirátů. Včas se z exotické země dostal jen její přítel Pavel Nedvěd.

Rolins si vyzkoušela, jak zvládne řídit auto na zaplavené silnici. Již dříve zmínila, že ačkoliv je z Bali zvyklá na leccos, tohle dobrodružství bylo bezkonkurenčně nejextrémnější. Navíc na něj zůstala sama.

"Pavel odletěl dřív, takže ten to stihnul," prozradila serveru TN.cz v době, kdy se sama potřebovala dostat do Itálie a následně do Česka. "Je to teda napínavý a musím teda říct, že poslední, co bych čekala, je potopa v poušti. Myslím, že dnes už mě nepřekvapí absolutně nic," svěřila se zpěvačka.

Čtěte také

Bouřky zasáhly Dubaj před týdnem v noci na úterý, přičemž ráno místního času ještě nabraly na intenzitě a pokračovaly i během dne. Místní meteorologové v úterý večer uvedli, že za posledních 24 hodin spadlo ve městě více než 142 milimetrů srážek. Nejvíce srážek, konkrétně 145 milimetrů, spadlo v emirátu Fudžajra na východním pobřeží. 

AP v tomto kontextu zmínila, že na nejrušnějším mezinárodním letišti na světě v Dubaji běžně spadne průměrně 94,7 milimetru srážek za rok. Počasí v úterý zkomplikovalo provoz na letišti, konkrétně byly pozastaveny přílety. Voda také zaplavila stanice dubajského metra. 

Témata: Dara Rolins