Konec Hanychové a Dopity? Agáta reagovala na spekulace o rozvodu!

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 5

Autor: Pavel Krejčí

23. dubna 2024 10:01

Málokdo umí rozproudit dění v českém šoubyznyse tak, jako to dělá Agáta Hanychová. Často se také její život stává předmětem spekulací. Aktuálně se řeší údajný náběh na rozvod s manželem Mirkem Dopitou. Co je na tom pravdy? 

V dubnu uplynul rok od narození dcery Rozárky, jejímž otcem je Jaromír Soukup. Jen do konce loňského roku se Hanychová stihla rozejít s miliardářem, obnovit vztah se staronovým přítelem Dopitou a dokonce ho zpečetit vstupem do manželství.

Nyní se ale objevily zvěsti o možném rozpadu svazku. Lidé ostatně hodně vtipkovali o tom, že dcera herečky Veroniky Žilkové bude mít políčeno na expremiéra Andreje Babiše, který minulý týden oznámil rozchod s manželkou Monikou.

Čtěte také

"Tak jsem se doslechla, že se rozvádíme," uvedla Hanychová své 'holčičky' do situace na sociální síti. Následně se obrátila na manžela s dotazem, zdali je smutný. Bylo přitom naprosto evidentní, že na žádnou partnerskou krizi to nevypadá.

"Tak když se rozvádíme, tak ty jdi na golf a já jdu na masáž," zavelela trojnásobná maminka vzápětí a zeptala se Dopity, zdali musí k rozvodu dojít, když se o tom píše. "Já nevím, asi jo," reagoval její muž. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita