Dara Rolins v Paříži mezi světovými hvězdami: Nejvíce jí učarovala Helen Mirrenová!

Helen Mirren a Dara Rolins

Autor: Pavel Krejčí

4. října 2023 11:14

Dara Rolins po boku velkých světových hvězd? Ano, i to je možné! Slovenská zpěvačka podle svých slov prožila v neděli nádherný večer ve francouzské metropoli. Co se tam dělo? 

"Včera jsem prožila magický večer v Paříži a prošla se po mole pod rozsvícenou Eiffelovkou," napsala Rolins na instagramu k fotce s legendární britskou herečkou Helen Mirrenovou.

Podle zpěvačky šlo o nezapomenutelný zážitek. "Být po boku těch největších světových hvězd. Zpěváků, herců, modelek, starých mladých. To místo, ta energie, dokonalá atmosféra," rozplývala se na sociální síti. 

Čtěte také

Rolins poděkovala známé značce za možnost reprezentovat Česko a Slovensko. "Děkuju za všechny ty hvězdy, se kterými jsem mohla o přestávkách pokecat v zákulisí u kávy, jako bychom se znali roky," pokračovala.

Nejvíce ze všech jí učarovala již zmíněná Mirrenová. "Laskavější a vtipnější ženu jsem už dlouho nepotkala. Je krásné být inspirací a být inspirovaná. Zkrátka v každém věku, v každé situaci je krásné být ženou. Protože my za to stojíme," dodala popová diva. 

Témata: Dara Rolins Helen Mirren