Dara Rolins prozradila, co na její úpravy image říká Pavel Nedvěd!

Dara Rolins s partnerem Pavlem Nedvědem 5

Autor: Pavel Krejčí

9. května 2024 13:10

Když se Dara Rolins ukázala fanouškům poprvé od posledních estetických úprav, mnozí lidé byli v šoku. Slovenská zpěvačka však dala jasně najevo, že názory anonymů ji nezajímají. Ovšem alespoň u jedné osoby určitě chtěla znát, co si dotyčný myslí. 

Řeč je o jejím současném životním partnerovi, kterým je bývalý kapitán české fotbalové reprezentace Pavel Nedvěd. Jeho milá prozradila, že byl se vším předem srozuměn. Těžko si ale nejspíš představoval, jaký bude výsledek.

"Pavel je s tím nejvíc v pohodě, on to se mnou prožívá a řeší od začátku a ještě jsme si spolu dělali legraci, že mě musí hodit do servisu, abych mu dlouho vydržela," řekla Dara Rolins webu TN.cz. 

Čtěte také

Rolins čekala, že opět přijdou kritické reakce. "Snad jste si nemysleli, že jsem se vrátila, protože mi chyběl názor všech těch odborníků na Daru. Samozřejmě mě těší každý milý kompliment, ale zároveň nechápu potřebu některých z vás psát mi sem názor a postoj k estetické chirurgii," rozjela se na instagramu.

Takové pisálky rovnou poslala na k tomu určená diskuzní fóra. "Mně je totiž dost jedno, co si myslí nějaká teta anebo strejda, kterého vůbec neznám," prohlásila nekompromisně. 

Témata: Dara Rolins Pavel Nedvěd