Anna Slováčková se loučila s vlasy: Svěřila se do rukou přítele a takhle to dopadlo!

Anna Slováčková 4

Autor: Pavel Krejčí

9. května 2024 8:34

Anička Slováčková od loňského podzimu opět bojuje s rakovinou, přičemž momentálně už potřetí v životě přichází v souvislosti s náročnou léčbou o vlasy. Zvyká si na to těžko, ale zároveň toho umí využít i k pobavení svých příznivců.

Slováčková před několika dny prozradila lidem, že jí opět vypadávají vlasy. A přiznala, že se s tím poměrně těžko vyrovnává. "Nemůžu říct, že bych si na to dokázala už zvyknout," uvedla.

"Jojooo, 'jsou to jen vlasy/ono to zas doroste/apod.', já vím, ale i tak to člověka dost (jak to říct slušně) vys**á a na nějakém vnímání sebe samotného taky nepřidá. Ale jo. Jsou to jen vlasy. A zase narostou. Dříve či později. Stay strong," dodala.

Ve středu se dcera hvězdného páru rozhodla fanoušky pobavit, když jim ukázala fotografie částečně oholené hlavy. Jak prozradila, svěřila se do rukou svého partnera.

"Já jenom, že v poslední době na mě vyskakují furt šílenosti ze světa a přehršle smutných zpráv... tak vám sem hodím dvě fotečky pro lepší náladu," vysvětlila herečka a zpěvačka. "Už nikdy nenechám svýho kluka, aby mi holil hlavu," poznamenala. 

Témata: Anna Slováčková