Dara Rolins je tam anonymní: Na USA má ale nejradši něco úplně jiného!

Dara Rolins 5

Autor: Pavel Krejčí

15. srpna 2023 16:52

Dara Rolins si v Česku a na Slovensku rozhodně nemůže užívat anonymity, jako přítelkyně Pavla Nedvěda ostatně ani v Itálii. Ovšem v Americe, to je jiná. I proto se možná popová zpěvačka rozhodla popsat, co má na lidech v zámoří tak ráda. 

Rolins během léta hodně cestuje, přičemž v těchto dnech se vydala do Spojených států amerických. Opět si tak osvěžila paměť a mohla svým fanouškům vysvětlit, proč do zámoří jezdí ráda. 

"Vím, že stejně jako všude jinde je i tady, v Americe, život těžký... ale to, co na ní nejvíc miluju, je ten postoj lidí k životu. Nikdo neřeší nikoho. Na ulici, v baru, na pláži, všichni jsou svobodní v tom, co mají na sobě, jak se chovají, čím se baví. Spontánně se oslovují, dost uvěřitelně si skládají poklony, zajímají se o to, jaký máte den a odkud jste," popsala popová diva.

Čtěte také

Zpěvačka připustila, že přitom může jít ze strany Američanů o faleš. "Ale řeknu vám, že usměvavá tvář je stokrát sympatičtější, než sice upřímný, ale nasra*ý ksicht," konstatovala.

"Nezáleží totiž na tom, jestli k vám příroda v tom neúprosném losování ctností byla dostatečně velkorysá a obdařila vás půvabem, talentem či postavením, anebo vás odsoudila k prachobyčejnosti. Tady je každý výjimečný. Respektive každý se tu tak cítí a chová. A to se mi na Americe líbí nejvíc," dodala Rolins. 

Témata: Dara Rolins