Dara Rolins je pořád ve varu: Nechutná smršť kritiky po estetickém zákroku!

Dara Rolins s partnerem Pavlem Nedvědem 4

Autor: Pavel Krejčí

17. května 2024 14:54

Dara Rolins se pořád hrabe v tom, co se dělo na sociálních sítích poté, co podstoupila estetický zákrok. Mnoha lidem totiž přišlo, že si po něm není vůbec podobná. Populární zpěvačka se nejprve vypořádala s kritiky a až nyní si vzpomněla, že by měla poděkovat těm, kteří byli na její straně. 

Rolins si uvědomila svůj dluh vůči příznivcům až tuto středu, kdy se na ně obrátila skrz svůj instagramový profil. "Ještě jsem vám nepoděkovala za všechny ty pozitivní, podporu vyjadřující vzkazy, komentář," spustila.

"Je to až dojemné, jak některé z vás ta smršť kritiky pobouřila. Pravda, z toho, jak byla místy nechutná, člověku zůstával rozum stát... Děkuji proto za všechny moje bojovníky, vážím si toho," svěřila se slovenská zpěvačka.

Čtěte také

Fanoušky ujistila, že má hroší kůži, takže z kritiky rozhodně není nijak zvlášť smutná. "A to, že na věci reaguji, není o potřebě se obhajovat, jak si někteří z vás myslí. Moc dobře vím, že nemusím. Ale občas prostě chci," dodala Dara.

Na své straně pochopitelně měla i své nejbližší v čele s partnerem Pavlem Nedvědem, bývalým českým fotbalovým reprezentantem. 

Témata: Dara Rolins