Hanychová se podělila o dojmy ze soudu se Soukupem! Má jednu výhradu

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

17. května 2024 9:14

Dva soudní spory s bývalými partnery absolvovala v tomto týdnu Agáta Hanychová. Zvlášť u toho druhého s Jaromírem Soukupem ohledně dcery Rozárky se nezdála být až tak spokojená s výsledkem. Vnímáme to správně? 

Soukup se podle dostupných informací domohl střídavé péče. Platit bude 25 tisíc korun měsíčně, část z toho přímo Hanychové, zbytek má odkládat na účet dcery Rozárky. Soud také nařídil trojnásobné mamince, aby stáhla všechny fotky holčičky ze sociálních sítí. Do zahraničí smí Agáta s dcerou maximálně na 15 dní, přičemž se musí vyhnout rizikovým zemím. 

Zatímco miliardář se po vynesení verdiktu nechal slyšet, že spravedlnost v tomto případě nebyla slepá, jeho bývalka nasedla na skútr a spěchala pryč. Zdálo se tedy, že ona úplně spokojená není. 

Čtěte také

Opak je ale pravdou. "S výsledkem jsem spokojená," řekla Hanychová serveru super.cz a zdůraznila, že v rámci dohody byla ona velkorysá. "To je snad jediná výhrada, kterou mám, že jsem odpustila část alimentů," dodala. 

Velmi podobným verdiktem skončil i předchozí spor s Jakubem Prachařem. Soud dospěl k závěru, že Hanychová je povinna odstranit veškeré obrazové, zvukové a zvukově obrazové záznamy s dcerou Miou ze sociálních sítí do 30 dnů. Prachař musí platit 25 tisíc korun měsíčně, přičemž 10 tisíc přímo bývalé ženě a 15 tisíc korun na účet jejich společného potomka.

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)