Dara Rolins je dojetím bez sebe. Netrvalo to ani 20 minut a...

Dara Rolins 5

Autor: Libor Frýdl

21. října 2023 11:27

Dara Rolins je na vrcholu už desítky let a začátkem letošního roku dosáhla neskutečného úspěchu na dvou megakoncertech, na které zpívali pěli ódy. I proto se už v lednu 2024 uskuteční další koncert, na který si fanoušci mohli zakoupit lístky včera od 9. hodiny ráno.

Jak ale uvedl server Nový čas, za devatenáct minut byl však prodeji konec a tisíce lístků zmizely. Vyprodaly se tak rychle, že Dara o pár hodin později přidala další koncert. 

"„Já jsem z toho celá úplně mimo!" řekla Novému Času zpěvačka, která na akci pracuje i s moderátorem Leošem Marešem.

Právě v jeho show v rádiu Evropa 2 se dozvěděli, jakého úspěchu dosáhli, a tak ihned jednali. "Reálně jsme se rozhodli, že otevřeme dveře O2 Arény ještě jednou, o den předem a přidáme ještě jednu show! Jsem z toho úplně až extrémně dojatá," prozradila.

"Normálně jsem se rozplakala, s tím se absolutně nepočítalo ani v tom nejkrásnějším snu. Je to úlet, je to neskutečné a jsem neskonale vděčná a vnímám to jako za odměnu. Satisfakce neskutečná. Je to prostě úlet, jak mi ti moji fanoušci vracejí všechnu tu lásku, co jsem do nich za ta léta vložila," dodala s dojetím v hlas.

Čtěte také

Dara Rolins je slovenská zpěvačka, která je také známá v České republice a na Slovensku. Narodila se 7. prosince 1972 v Bratislavě a je jednou z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších zpěvaček ve slovanském hudebním světě a má za sebou bohatou kariéru.

Ta začala v 90. letech, a brzy se stala populární nejen v domovských zemích, ale také v jiných slovanských zemích, jako je Česká republika, Polsko, a Rusko. Její hudba zahrnuje různé žánry, včetně popu, R&B a hip-hopu. Má na svém kontě několik hitů, jako "Už" a "Láska bez omezení."

Kromě hudby se Dara Rolins také věnovala herecké kariéře a objevila se v několika filmových a televizních projektech. Je známá svou charismatickou osobností a schopností spojovat různé hudební styly a prvky do svého umění.

Dara Rolins je ikonou slovanské hudební scény a nadále se věnuje hudební kariéře a zábavě. Je oblíbenou osobností v oblasti showbyznysu na Slovensku a v České republice a má stálý vliv na hudbu a kulturu v těchto zemích.

Témata: Dara Rolins