Co se mezi nimi stalo? Soukup promluvil o důvodech krachu vztahu s Hanychovou!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 5

Autor: Libor Frýdl

23. září 2023 21:14

Jaromír Soukup se rozpovídal o rozchodu s modelkou Agátou Hanychovou. Nepopřel, že by za krachem vztahu mohla být jeho chyba.

Rozchod Hanychové a Soukupa byl stejným šokem, jako začátek jejich vztahu. O to více, že spolu pár počal potomka, ale vztah jim vydržel pouze pár měsíců. Co bylo důvodem jeho konce? Něco málo Soukup prozradil pro svůj magazín Sedmička.

"Každý rozchod je o tom, že se číše plní a rozchod zapříčiní nějaká poslední kapka. Je brzo na to, o tom hovořit. Každý máme nějakou představu o partnerovi a ty představy se někdy míjejí," řekl.

Čtěte také

"Obecně můžu říct, že pokud bylo na škodu, že příliš pracuju, mám starosti a ne každý den se směju, to je zlé, protože to je asi pravda. A jestli to byla moje chyba, nevím, ale já holt takový jsem," dodal.

Přiznal také, že za poslední dva měsíce měl těžké zdravotní problémy, což mu prý taky nepřidalo. "Tudíž jsem nebyl nejzábavnější společník," řekl.

Přiznal také, že s Agátou neproběhla žádná domluva na zachování mlčenlivosti s ohledem na dceru. "Já jsem žádal o zdrženlivost, aby se o důvodech nemluvilo, ale teď už je potřeba se ozvat, protože je to každý den ve všech novinách a na internetu, a jak o tom novináři nic nevědí, vymýšlejí si a úmyslně lžou," prozradil.

Miliardář zároveň už dříve popřel tvrzení, že jeho práce mohla přispět k rozchodu s Hanychovou. "Vždyť jsme spolu pracovně téměř nebyli v kontaktu," poznamenal pro server expres.cz. "Kromě několika epizod společného pořadu. Do výroby pořadu Holčičky jsem nijak nezasahoval," dodal. 

Čtěte také

Co už ale vyloučit nemůže, to je existence sporů mezi ním a bývalou partnerkou, které vedou ohledně péče o dceru Rozárku. Nicméně už dříve Hanychová přiznala svým fanouškům, že jí měl Soukup zakázat, aby několikaměsíční holčičku ukazovala na instagramu. 

Podle webu extra.cz už došlo na předběžné opatření soudu a někdejší partneři mají tak soudně schválenou dohodu o péči. Agáta údajně chtěla výlučnou péči, nakonec ale podle serveru může Soukup dceru vídat zhruba třikrát týdně. 

Pár ale bude muset ještě vyřešit alimenty, takže vyhráno zatím oba úplně nemají a zřejmě se u soudu potkají znovu. Přesto se modelka opět vrací do běžného života a dokonce se objevila i ve společnosti.

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)