Mirek Dopita nechyběl na oslavě Korduly! Tají nám snad Agáta něco?

Agáta Hanychová s Miroslavem Dopitou. 4

Autor: Pavel Krejčí

22. září 2023 14:49

Jen se Agáta Hanychová rozešla s Jaromírem Soukupem, začal se vedle ní objevovat jeden z bývalých partnerů. Konkrétně jde o otce jejího syna Kryšpína. Byl i mezi pozvanými hosty na čtvrteční oslavu osmnáctých narozenin Agátiny sestry Korduly. 

Médii už před časem proběhla informace, že u Hanychové přebývá Miroslav Dopita, otec jejího nejstaršího potomka Kryšpína. Dcera herečky Veroniky Žilkové ale vysvětlovala, že o vztah tady nejde. "Nehledejte za tím senzaci, že jsem otevřela dveře otci svého dítěte a dovolila mu strávit s námi čas," řekla k tomu.

Právě čas ale ukazuje, že to rozhodně nebyla jednorázová záležitost. Včera totiž slavila nejmladší dcera Žilkové dosažení plnoletosti, Kordula Stropnická měla osmnácté narozeniny. Tak zásadní životní chvíle pochopitelně bylo třeba zaznamenat na fotografie do rodinného alba.

Herečka však snímky zveřejnila také na instagramovém profilu, takže pozorným fanouškům neuniklo, že kromě dalších sourozenců přišel oslavenkyni popřát také Dopita.

Není divu, že jeho přítomnost opět oživila diskuze o okolnostech rozpadu hvězdného páru, který tvořila Hanychová s miliardářem Jaromírem Soukupem. Rodiče několikaměsíční Rozárky se oficiálně rozešli počátkem září. 

Témata: Miroslav Dopita Agáta Hanychová