Kordula Stropnická slaví osmnáctiny: Přání od Žilkové a dárek od Hanychové!

Veronika Žilková s dcerami Agátou a Kordulou. 2

Autor: Pavel Krejčí

21. září 2023 14:55

Má slavnější maminku i starší sestru, přesto jsou dny, kdy je Kordula Stropnická zastíní. A právem. Je to například dnešek, kdy slaví osmnácté narozeniny a kdy se ukázalo, že na ni Veronika Žilková a Agáta Hanychová myslí?

Žilková se mezi gratulanty zařadila mezi prvními, dokonce i veřejně. Na instagramu sdílela několik fotek, včetně snímků, na nichž dceru, kterou má s hercem a diplomatem Martinem Stropnickým, ještě nosila v bříšku.

"Před osmnácti lety to takhle začalo. O drána jsem dojatá... Ano, každé narození človíčka je zázrak," napsala známá herečka na sociální síti. "Také prožíváte narozeniny svých dětí víc než ty svoje?" dodala. 

Čtěte také

Hanychová obdarovala mladší sestru úpravou vlasů, konkrétně jejich prodloužením. Kordula přiznala, že si přála i jejich zahuštění. "Mám je hrozně zničené a na mých osmnáctinách mi to musí slušet," svěřila se oslavenkyně, které Agáta dokonce uspořádá oslavu. 

Kordula si jen povzdechla, že nyní už budou všechny činnosti legální. "Baví nás to, co nesmíme. Teď už spíš ty povinnosti, na které se netěším. Na auto se těším, takže budu aspoň řídit," našla alespoň jedno pozitivum. 

Témata: Kordula Stropnická Veronika Žilková Agáta Hanychová