Včera oznámili, na svých sociálních sítích, že je mezi nimi definitivní konec. Dara Rolins a rapper Rytmus po sedmi letech ukončili vztah. Dlouho to vypadalo na jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Teď je ale všechno jinak a mezi novináři dokonce koluje, že má možná Dara nového nápadníka.

Mnozí jejich vztah považují jen za reklamní tah. Ať je to jak chce, jejich soužití trvalo dlouho a vypadalo, že už bude napořád. Včera všechny zasáhla zpráva o jejich rozchodu. Oznámili, že i nadále budou přáteli a žádnou špínu na sebe házet nebudou.

Fanouškům Dary a Rytmuse bylo poslední dobou divné, proč se oba na fotografiích objevují každý zvlášť. V minulosti byly totiž jejich sociální sítě plné společných zamilovaných obrázků a videí. Zda se k sobě ještě vrátí je nyní nejasné, ale oba tvrdí, že za jejich rozchodem určitě nestojí nikdo třetí.

Videoklip Dary Rolins Meista (3:37) | zdroj: YouTube


Podle serveru Pluska.sk má Dara nový objev. Ve svém videoklipu Miesta, se zpěvačka až nezvykle má k mladému fotbalistovi Davidovi a jejich pracovní vztah přerostl, podle slovenských médií, v něco víc. Společně prý vyrazili i na jednu party a možná nahradil právě urostlého Rytmuse.

Témata:

Dara Rolins | stars24.cz

Vstoupit do diskuse