Britney Spears se rozvádí!

Britney Spearsová 5

Autor: Libor Frýdl

17. srpna 2023 14:59

Manželství popové hvězdy Britney Spears a amerického modela Sama Asghariho je u konce. Podle médií požádal o rozvod a slavný pár tak jde definitivně od sebe.

Britney Spears se s manželem Samem Asgharim vzali loni v červnu. Tento týden se ale objevily spekulace, že dvojice spolu už nežije. Podle webu The Sun zpěvačka odhodila snubní prsten a pár se rozvádí.

Důvod jejich rozchodu nebyl oficiálně zveřejněn. Hovoří se ale o nevěře i o hádkách, které měly jejich manželství doprovázet. Ani zpěvačka, ani Sam ale nic z toho oficiálně nepotvrdili.

Podle americké stanice NBC News ale zdroj z jejich okolí uvedl, manželé spolu už nějakou dobu nežijí. "Jsou od sebe a pro Britney je to tak nejlepší," řekl.

Čtěte také

Pár se poprvé setkal v roce 2016 na natáčení klipu a dali se dohromady. Loni v červnu se po pětiletém vztahu vzali. Velkolepá svatba zpěvačky a trenéra se konala v Los Angeles a Britney k oltáři přijela v bílém kočáře taženém koněm.

Zpěvačka se proslavila jako teenager v polovině 90. let 20. století, kdy se stala průkopnicí popové hudby a získala popularitu jako "princezna popu". Její hudební styl se pohyboval od teen popu k dospělejšímu popu a taneční hudbě.

Spears se stala mezinárodním hudebním fenoménem díky hitům jako "Baby One More Time", "Oops!... I Did It Again", "Toxic" a mnoha dalším. Její hudba, vystoupení a osobní život byly často předmětem veřejného zájmu.

Stala se jednou z nejznámějších a nejvlivnějších popových umělkyň své doby. V průběhu své kariéry se ale objevily i kontroverzní situace, včetně osobních problémů a právní bitvy o svou opatrovnictví.  Nedávno navíc přišla i o své děti.

Čtěte také

Se sedmnáctiletým Seanem a o rok mladším Jaydenem neměla nikdy nejlepší vztah, a jejich otec Kevin Federline trval na tom, aby se s ním přestěhovaly na Hawaj. Britney tak měla na výběr. Mohla jim stěhování schválit, nebo věc postoupit soudu.

Vzhledem k tomu, že své děti ale neviděla více než rok a oba synové chtěli opustit město, zpěvačka se rozhodla věc soudně neřešit a stěhování chlapcům schválila.

"Je to příležitost pro Kevina a jeho ženu a chlapci jsou připraveni odejít z LA," řekla podle magazínu People. Zdroj magazínu tvrdí, že Britney své děti vždy věrně podporovala a chce, aby byly šťastné, ačkoliv jejich vztahy nebyly nejlepší. Je ale otázkou, jestli mezi nimi nějaký kontakt zůstane, protože ani doteď si příliš nerozuměli.

Témata: Britney Spears