Biatlon dnes: Z Čechů nejlepší Krčmář. MS pokračuje do neděle

Michal Krčmář (biatlonista)

14. února 2023 17:50

Po jednodenní pauze se v úterý opět rozběhly závody v rámci mistrovství světa v biatlonu v německém Oberhofu. Jak se vedlo českým biatlonistům a kdy se na start znovu postaví jejich reprezentační kolegyně?

I pondělní individuální závod jasně vyhrál fenomenální nor Johannes Thingnes Bö. Michal Krčmář se umístil na osmém místě, Tomáš Mikyska dojel čtrnáctý.

Sami za sebe už pojedou muži pouze nedělní hromadný závod, kterého se mohou zúčastnit jen ti nejlepší. Biatlonistky čeká navíc středeční individuální závod.

PROGRAM MS

ST 15.2. od 14:30 individuální závod ženyČT 16.2. od 15:10 smíšené dvojiceSO 18.2. od 11:45 štafety mužiSO 18.2. od 15:00 štafety ženyNE 19.2. od 12:30 hromadný závod mužiNE 19.2. od 15:15 hromadný závod ženy

Témata: Biatlon Michal Krčmář (biatlonista)