Šokující detaily vražd v Hořovicích: Pachatel zůstal několik dní v bytě i s těly!

Policie ČR

Autor: Jan Hrabě

25. února 2024 18:05

Policie se od soboty zabývá tragickým případem trojnásobné vraždy ve středočeských Hořovicích. Během neděle se v médiích objevily hrůzné detaily násilného trestného činu. Podle dostupných informací byl vrah s těly obětí několik dní v bytě. 

Obětmi trojnásobné vraždy jsou žena a dvě malé děti. Podezřelým je partner zemřelé ženy. Web extra.cz s odvoláním na své zdroje napsal, že muž oběti uškrtil, zabalil do dek a pak s nimi strávil několik dní v bytě, zatímco z mobilu partnerky posílal zprávy jejím rodičům, aby nikdo nepojal jakékoliv podezření. 

Středočeská policie v neděli informovala, že krajští kriminalisté od soboty prověřují smrt tří osob, konkrétně dospělé ženy a dvou malých dětí. Těla bez známek života byla nalezena v jednom z bytových domů v Hořovicích. 

"Dle ohledání těl měla žena s dětmi zemřít násilnou smrtí. Podezřelým z tohoto hrůzného činu by měl být partner zemřelé, po kterém jsme intenzivně pátrali. Nakonec byl muž nalezen ve spolupráci s kolegy z jihomoravského kraje bez známek života v ubytovacím zařízení na Břeclavsku," uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová. 

Vyšetřování případu pokračuje, u všech čtyř osob byly nařízeny soudní pitvy pro zjištění přesné příčiny smrti. Zároveň byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy, přičemž v současné době probíhají veškeré další potřebné procesní úkony.

Témata: Vražda Policie ČR středočeský kraj