Do Česka přichází citelné ochlazení. Teploty během dne mohou klesat až k 10 stupňům. O víkendu se sice oteplí, ani to ale nevydrží dlouho. Příští týden teploty opět klesnou.

Dnes bude podle meteorologů oblačno až zataženo, ojediněle se během dne na většině území objeví občasný déšť nebo přeháňky. Nejvyšší denní teploty vyrostou v Čechách 9 až 13 °C, na Moravě a ve Slezsku na 12 až 16 °C.

Ve čtvrtek se mírně oteplí. Bude sice nadále oblačno až zataženo a nejnižší noční teploty klesnou na 7 až 3 °C, na Moravě a ve Slezsku na 9 až 5 °C, nejvyšší denní teploty ale mírně stoupnou na 11 až 15 °C. 

I v pátek nás čeká chladné počasí. Bude nadále oblačno až zataženo a ojediněle hrozí přeháňky nebo déšť. Nejnižší noční teploty klesnou na 8 až 4 °C, na západě až na 2 °C, nejvyšší denní teploty se pak budou pohybovat kolem 10 až 14 °C.

V sobotu bude o poznání tepleji. Ačkoliv bude opět oblačno až zataženo a místy hrozí další déšť nebo přeháňky, nejnižší noční teploty lehce stoupnou na 9 až 4 °C a nejvyšší denní teploty na 14 až 18 °C.

V neděli se nás čeká podobné počasí. Nejnižší noční teploty mírně porostou na 11 až 7 °C, nejvyšší denní teploty na 12 až 16 °C, na jihovýchodě až na 18 °C.

Od pondělí se opět ochladí. Stále bude oblačno až zataženo a místy se objeví přeháňky nebo déšť. Nejnižší noční teploty ale klesnou na 9 až 5 °C a v průběhu týdne na 5 až 1 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat jen kolem 10 až 15 °C.

Témata:

Počasí | Podzim | stars24.cz

Vstoupit do diskuse