Zlatokopka Hanychová? Agáta přiznala, jak to má s financemi a partnery!

Agáta Hanychová 7

Autor: Libor Frýdl

22. října 2023 12:08

Při pohledu na Agátu Hanychovou se může zdát, že jelikož bývá obklopena známými muži, žije v luxusu a nemusí řešit každou korunu. Jak ale sama v rozhovoru pro Extra Host přiznala, ve skutečnosti je tomu úplně jinak. A maminka tří dětí se musí pořádně ohánět.

Někteří lidé nepovažují Hanychovou za zlatokopku náhodou, a herečka si je toho vědoma. Přiznala, že se toto označení objevilo poté, co hrála ve stejnojmenném videoklipu Rytmuse.

"Já bych někdy strašně chtěla bejt zlatokopka, ale zatím se mi to teda moc nepoštěstilo, že by mi někdo třeba něco koupil. Jakože opravdu nic, já jsem si všechno koupila sama," přiznala.

Aby uživila svou rodinu, musela se prý naučit hodně šetřit. "Je to tak, že netopíš, zhasínáš, netopíš na plnej kotel, Róza nosí oblečení po Mie. Prostě šetříš, kde se dá, a to já jsem vlastně v uvozovkách na mateřský a všechny holky dobře vědí, kolik je mateřská, ale já jsem měla to štěstí, že jsem si vždycky dokázala nějak vydělat," řekla.

Čtěte také

Přiznala, že je také ve stresu z toho, jestli vše zvládne sama finančně utáhnout. "Když mi třeba skončí Instagram, tak nevím co budu dělat," uvedla. Úspory sice nějaké má, přesto prý zažívá permanentní stres.

Nebrání se však tomu vzít prakticky jakoukoliv práci. "Vím, že kdyby se cokoliv dělo, tak já klidně nastoupím do sámošky a ty děti uživím," uvedla s tím, že často přemýšlí, z čeho by žily její děti, kdyby se s ní něco stalo.

Sama však na penězích partnerů pýr nikdy závislá nebyla. "Vždycky jsem na to byla sama, ale tam už se z toho nemůžeš hroutit, protože tady prostě musíš pro ty děti být a musíš jim dát večeři," uvedla.

Prozradila také, že po rozvodu musela vyplatit svého exmanžela Jakuba Prachaře z jejich společného domu. Přesnou částku sice nesdělila, byla kvůli tomu ale nucena prodat chalupu.

Nakonec přiznala, že naopak ona spíše sloužila ku prospěchu svých partnerů. "Vždycky, když si najdu nějakého muže, tak mu svým Instagramem většinou dost pomůžu," uvedla s tím, že tomu nebylo jinak ani u Jaromíra Soukupa.

Témata: Agáta Hanychová