Jaromír Soukup natvrdo o rozpadu jejich vztahu: Jestli má na tohle Agáta Hanychová žaludek...!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Libor Frýdl

21. října 2023 14:46

To, že se Agáta Hanychová (38) rozešla s Jaromírem Soukupem (54) a jen pár dní poté si domů nastěhovala tatínka jejího syna Miroslava Dopitu (39), Soukup nenese nejlépe. Přiznal, čemu na celé věci nerozumí.

Soukupovi se podle magazínu Sedmička zbořil svět. "Agátu velmi miloval a po narození dcery Rozárky věřil, že spolu vydrží po zbytek života. Jenže přišla ledová sprcha. Hanychová mu po návratu z dovolené ve Španělsku oznámila, že není šťastná a chce se rozejít," píše magazín, která patří do Soukupova mediálního portfolia.

Hanychová si jen o několik dní později domů nastěhovala dalšího přítele a Soukup se s tím, že jeho dcera nebude vyrůstat v úplné rodině, údajně absolutně nedokáže smířit.

"Nerozumím argumentu, že Agáta nebyla šťastná. Přece novorozené miminko je štěstí, alespoň mělo by být," řekl mediální magnát.

Čtěte také

Dodal, že jeho vztah procházel krizí, nepomýšlel ale na to, že by ho ukončil. "Dítě je vážná věc, je to závazek a taky obrovská zodpovědnost. Neměli byste se po jedné hádce sbalit a dítěti zničit život," uvedl.

"To, že Rozárka nebude žít v úplné rodině, ji samozřejmě poznamená. To je to, co mě na tom všem bolí nejvíc," dodal s tím, že nový vztah nyní nechce. "Nový vztah nemám a nehledám, nedokážu si ani představit, že bych se teď měl s někým vídat," řekl.

Pak se pustil do své bývalé. "Pokud Agáta má žaludek to tahle střídat, tak já rozhodně ne," uvedl s tím, že pro něj je nyní priorita Rozárka.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová