Žilková se vložila do sporu rodičů! Proč přijel Soukup za Agátou s teploměrem?

Veronika Žilková 4

Autor: Pavel Krejčí

25. dubna 2024 14:14

Veronika Žilková se po čase znovu vložila do sporu rodičů roční vnučky Rozárky. Za Agátou Hanychovou totiž dorazil s Jaromírem Soukupem. Proč si přibalil teploměr a jak herečka na jeho vystoupení reagovala?

Hanychová před nedávnem projevila vůli se dohodnout se Soukupem, ale k uklidnění situace po loňském rozchodu páru zjevně nedochází. I proto se dnes do sporů opět vložila Agátina maminka Veronika Žilková. 

"Víte, jak dnes navštívil otec Soukup moji vnučku a svoji nemocnou dceru?" spustila ve čtvrtek na instagramu. "Nepřinesl ji sladkost ani hračku, ale přišel s teploměrem. Aby ověřil, zda dítě má opravdu teplotu a virózu," vysvětlila herečka s tím, že po lécích a nočních zábalech boháč nic nenaměřil.

Čtěte také

Žilková se mu veřejně vysmála. "Škoda, že si neudělal odběr nudlí z nosu! Bude si myslet, že matka nudle dceři nalepila, zarýmované oči nalíčila. Ach jo... smutné... Agáto, proč jsi neuchovala pro tatínka i Rozárčino blinkání z noci?" pokračovala. 

Na závěr připojila dotaz pro fanynky. "Má se v zimě rozléčené dítě nacpat do auta a převést tatínkem do TV, nebo patří do postele, kam ho poslala dětská lékařka?" dodala. 

Témata: Veronika Žilková Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)