Felix Slováček lituje manželství s Dádou Patrasovou? Upřímná slova hudebníka!

Felix Slováček a Dáda Patrasová 4

Autor: Pavel Krejčí

25. dubna 2024 10:38

Felix Slováček a Dáda Patrasová si v posledních letech prošli vleklou partnerskou krizí, k rozvodu ale nakonec nedošlo. Možná ale nikdy nemělo dojít ani ke vstupu do manželství, jak naznačil sám hudebník. 

Slováček v nedávném rozhovoru pro iDnes.cz v obecné rovině konstatoval, že lidé jako on, kteří se pohybují v hudební branži, by měli zůstat svobodní. "Víte, my muzikanti jsme se správně neměli nikdy ženit," nechal se slyšet.

Sám tohle nepsané pravidlo porušil hned dvakrát. "Když už se to stalo, ta rodina tím přece jen malinko trpí, že hraji pořád někde ve světě. Tak už to ale u uměleckých rodin je," konstatoval populární saxofonista.

Čtěte také

Patrasová nicméně v novém dokumentu o svém manželovi, který má mít premiéru v příštím roce, prozradila, že se s ním chtěla dvakrát rozvést kvůli jeho záletům. A před mnoha lety také klidně mohla skončit s někým úplně jiným.

Michael Kocáb byl v uplynulých dnech hostem televizní talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde přiznal, že byl svého času do Dády velmi zamilovaný. "Byl jsem do ní těžce zabouchnutej. Byla hezká holka, teda je," svěřil se. "Chodili jsme spolu a pak přišel nějakej frajer se saxofonem, a bylo po srandě," dodal člen Pražského výběru. 

Témata: Felix Slováček Dagmar Patrasová