Začátek konce Jaromíra Soukupa je tady? Dnešek má přinést zásadní změnu!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor)

Autor: Pavel Krejčí

17. června 2024 14:21

Začátek konce Jaromíra Soukupa ve vysílání TV Barrandov je tady? Může se to tak zdát, protože se v médiích objevily informace o konci prvního z jeho mnoha pořadů. Původně se přitom čekalo, že všechny do jednoho poběží až do letních prázdnin. 

Sám Soukup tvrdil, že ho čeká v červenci a srpnu plánovaná přestávka. "Letní pauzu mívám každý rok, to není nic nového. Moc se těším na léto, které strávím hlavně se svou malou dcerkou," sdělil webu super.cz před několika dny. 

Podle informací serveru extra.cz se každopádně diváci už dnes večer nedočkají formátu Moje zprávy, v němž podnikatel komentoval aktuální dění. Barrandov totiž plánuje nasazení tradičního zpravodajského souhrnu pod názvem Naše zprávy.

Čtěte také

Média připomněla, že stanici bylo v minulosti opakovaně vyčítáno, že kvůli absenci klasického zpravodajství porušuje vysílací podmínky licence. Noví vládci televize o ni pochopitelně nechtějí přijít. Zřejmě i z toho důvodu se rozhodli jednat. 

Se Soukupovým angažmá na obrazovce to jde z kopce od chvíle, kdy Českem v květnu proběhla zpráva, že už není ani spoluvlastníkem vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) TV Barrandov