Hanychová si vyřizuje účty: Soukup a Prachař na ni nemají?!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 6

Autor: Pavel Krejčí

18. června 2024 15:37

Agáta Hanychová letos absolvovala dva soudní spory ohledně péče o své dcery s jejich slavnými tatínky. I s jistým odstupem času tvrdí, že exmanžel Jakub Prachař a expartner Jaromír Soukup se proti ní spojili. Zjevně už se nad to ale povznesla.

Soukup a Prachař mimo jiné dosáhli toho, že soud zásadně omezil zveřejňování snímků dcer na sociálních sítích. Právě toho se oba snažili dosáhnout. Hanychová to po rozsudku respektuje, nicméně o bývalých partnerech si myslí své.

"Že se semknou všichni tři muži proti jedné ženě? Dvěma z nich jsem porodila dítě, třetímu jsem zařídila snový život. Asi ze mě mají všichni tři obrovský komplex a i když jsou to silné osobnosti, tak nemají na to, aby porazili jednu matku se třemi dětmi," prohlásila v podcastu Netabuj.

Čtěte také

Rozvody či rozchody párů, které mají děti, jsou nejen v Česku poměrně častou záležitostí. Dcera herečky Veroniky Žilkové s nimi má zkušenosti, z nichž plyne jeden závěr. Velké soudní bitvy podle jejích slov postrádají smysl.

"Je vždycky lepší se domluvit, než trávit čas u soudu," konstatovala Hanychová, která se po rozchodu se Soukupem dala dohromady se staronovým partnerem Mirkem Dopitou, za něhož se provdala. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Jakub Prachař