Tohle je DĚSIVÉ: Poslední fotka Matthewa Perryho (†54) je z osudné vířivky

Metthew Perry 7

Autor: Zdeněk Tuhý

29. října 2023 20:06

Smrt herce Matthewa Perryho (†54) šokovala celý svět, to co však zveřejnil na sociální sítě před svou smrtí všechny šokovalo. Týden před svou smrtí zveřejnil na Instagram fotku z oné osudné vířivky, která jakoby byla předzvěst toho co přijde. 

Smrt Matthewa Perryho všechny šokovala, ale děsivá je i jeho poslední fotografie. Ta byla totiž pořízena právě ve stejné vířivce, kde o šest dnů později jeho život vyhasl. 

Herec a představitel Chandlera Binga ze slavného sitcomu Přátelé na Instagram zveřejnil fotku, kde relaxuje ve venkovní vířivce, nad hlavou mu svítil měsíc a voda byla modře podsvícená, což tvořilo ideální večerní atmosféru. "Aha, takže teplá voda vířící kolem ti dělá dobře?" napsal herec pod fotografii. 

Právě tato vířivka se mu stala osudnou, kvůli prodělání zástavy srdce. V sobotu odpoledne byl nalezen v jeho domě v Los Angeles bez známek života. Policie zahájila vyšetřování a vše zatím nasvědčuje tomu, že zemřel bez cizího zavinění. 

Matthew Perry po celý život bojoval se závislostí na lécích a alkoholu. V knize Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih, kterou vydal teprve minulý rok, odhalil jeho problémy do větší hloubky. Svěřil se, že denně polykal až léků a následně hledal odborné léčení. 

Jeho zběsilý styl mu téměř vzal život již dříve. Před pěti lety, kvůli nadměrnému užívání opioidů, utrpěl trhlinu v tlustém střevě a musel být připojený k mimotělnímu životnímu podporovacímu systému. Lékaři mu tehdy dávali pouze šanci dvou procent na přežití, jak  sdělil časopisu People.

Témata: Matthew Perry